Да ве запознаеме со една од најубавите србинки на Инстаграм (ФОТО)

Нина Сеничар е позната српска актерка и модел која живее и работи во Лос Анџелес. Досега има глумено во неколку холивудски филмови како Мајхем и Павилон, а се има појавувано и во италијански филмови и ТВ продукции. ФОТО: Instgaram