Како изгледаат Бред Пит и Џими Фалон во улогата на џентлмени (ВИДЕО)

Се повеќе актери се во препознатлива улога на џентлмени. Ретко кој од нив го живее вистински животот така. Да се биде џентлмен е одлика на најголемите. Еден од најголемите мангупи во светот Бред Пит и водителот Џими Фалон, ни покажаа супер интересно

Тајната за изгледот на Бред Пит – Има 57 години и изгледа неверојатно!

Дали е тоа магија или операција? Без оглед на неговата тајна, Бред Пит зрачи со неговиот изглед иако има веќе 55 години. Еве што велат експертите за ова… Избегнувајте операции на затегнување на брчките колку што е можно – Бред навистина се грижи