Новата колекција на Tod’s изгледа преубаво (ФОТО + ВИДЕО)

Tod’s ја претстави својата најнова колекција за есен зима 2021. Нема ништо помотивитачко од седење дома и правење на нова колекција. Тоа го искористи и модниот италијански бренд Tod’s и направи одлична колекција за наредната сезона. ФОТО: Tod’s МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА: