Голем број на посетители на првиот ден од Garage Sale во Ramstore mall

Вчера започна најголемиот традиционален шопинг настан кај нас, Garage Sale во Ramstore Мall. На првиот ден од Garage Sale посетителите имаа можност да искористат вистинска распродажба, многу попусти и да ги одберат омилените производи од огромниот асортиман во сите продажни објекти во

Од утре започнува Garage Sale во Ramstore mall

Најголемата распродажба во градот пристигнува! Омилениот  шопинг настан Garage Sale, започнува од утре и ќе трае до 18ти август. Правиме чистка, вадиме се надвор! Сите посетители од утре ќе можат да очекуваат огромни попусти  до 70%. Garage Sale е добропознат традиционален шопинг

GARAGE SALE во Рамстор мол oд 12.08 дo 18.08.2021

Започнува најголемото шопинг лудило кај нас, Garage sale  во Рамстор мол.  Дали сте подготвени за најголемата распродажба во градот? И овој пат, правиме чистка, вадиме се надвор од 12ти август до 18ти август. Garage sale ви нуди одлична можност за шопинг со попусти до -70%. Сите вие ќе

Освежете се со летни попусти во Рамстор мол од 15.07 до 31.07

Летните високи температури растат, а цените во Рамстор Мол паѓаат! Во пикот на летото, трговскиот центар Рамстор Мол за своите купувачи обeзбеди вистинско освежување со попусти кои достигнуваат до неверојатни 70%! Почнувајќи од 15.07, па се до 31.07 во Рамстор Мол ќе трае

Рамстор Мол го слави својот 16ти роденден!

Месец јуни го одбележува доаѓањето на летото, големите попусти и радости, а воедно и месецот во кој Рамстор Мол го слави својот роденден. Оваа година Рамстор Мол слави 16 години постоење на македонскиот пазар. Во пресрет на роденденската прослава, во текот на

Денови на книгата во Рамстор Мол од 02.06 до 06.06.2021

Во пресрет на летото и летните одмори, во Рамстор Мол започнуваат Денови на книгата. Рамстор Мол во соработка со Македонската асоцијација на издавачи (МАИ) го организираат овој настан на кој ќе земат учество голем број на македонски издавачки куќи и книжарници, меѓу