Белен Родригез најсексипилната трудница (ФОТО)

Аргентинката која живее во Италија, Белен Родригез, го чека своето второ дете, но овој пат не од Стефане Де МАртини, туку од речиси 10 години помладиот Антонио Спиналбесе.

На одморот на Малдиви, таа го истакна своето “вајано” тело и покажа како треба да се изгледа. Преубавата Белен, можеме слободно да ја прогласиме за најсексипилната трудница, но и жена генерално.

Leave a Reply

Your email address will not be published.