Ви го претставуваме ASTON MARTIN DBS SUPERLEGGERA CONCORDE EDITION (ФОТО + ВИДЕО)

Супер моќен автомобил. Синоним за еден од најголемите џентлмени Џејмс Бонд. Новиот ASTON MARTIN DBS SUPERLEGGERA CONCORDE EDITION.

Уживајте во овој моќен убавец кој има 715 коњски сили и забрзува од 0-100км за само 3.4 секунди. Макисмалната брзина е 340 км на час.

Leave a Reply

Your email address will not be published.