Еден од најголемите фраери во светот вчера го прослави својот роденден (ФОТО)

Можеби најголемиот фраер меѓу фудбалерите, џентлменот на теренот и надвор од него, Дејвид Бекам, вчера го прослави својот 46 роденден.

Овој фамилијарен џентлмен, кој низ годините ја диктира модата низ светот, ужива во она што го прави.

Буквално целиот свет, и познатите личности вчера упатуваа честитки на негова сметка. Еве како изгледаше тоа и кој се му честиташе.

Leave a Reply

Your email address will not be published.