Игор Милановиќ – Млад и успешен менаџер гостин во Џентлмен Магазин оваа среда (ВИДЕО)

Овогодинешниот добитник на наградата за Млад менаџер на годината за 2022, Игор Милановиќ е гостин во третата епизода од втората сезона од Џентлмен Магазин, првиот ТВ магазин за мажи во Македонија.

Игор Милановиќ работи во една од најуспешните светски компании Хуавеи. Ова е еден пример како треба да се изгледа, и како треба да се однесва еден млад џентлмен. Секоја чест.

Уште една интересна емисија оваа среда од 21.20 часот на МРТ. Не пропуштајте!

Leave a Reply

Your email address will not be published.