Иза Гулард не полуде на Инстаграм (ФОТО)

Познатата манекенка Изабела Гулард ужива на Миконос, и од таму постојано ни испраќа поздрав. Дефинитивно е едн од најсексипилните жени во светот. Уживајте во фотките.

Leave a Reply

Your email address will not be published.