Како изгледаат Бред Пит и Џими Фалон во улогата на џентлмени (ВИДЕО)

Се повеќе актери се во препознатлива улога на џентлмени. Ретко кој од нив го живее вистински животот така. Да се биде џентлмен е одлика на најголемите. Еден од најголемите мангупи во светот Бред Пит и водителот Џими Фалон, ни покажаа супер интересно видео како треба да се однесува еден џентлмен. Нивната улога е во бар, каде на комичен начин ја презентираат учтивоста.

Со нив двајца не може нешто да не е забавно, нели? Погледнете.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА: “БРИОНИ“ КАКО ИЗВОР НА ВДАХНОВЕНИЕ, ИНСПИРАЦИЈА ЗА ОВАА ЕСЕН

Leave a Reply

Your email address will not be published.