Метју Меконахи е магуп со стил (ФОТО)

Можеби овој човек е моментално најголемиот фраер во светот на филмовите, но и и генерално. Метју Меконахи е мангуп со стил. Човекот зрачи со една посебна харзима.

Неговиот изглед и фраерски начин на однесување е посебен. Има совршен акцент, секогаш изгледа добро. Вистински пример за како треба да се однесува и изгледа еден маж.

Познат е по голем број на улоги но има некои фраерски кои се посебно добри и мора да ги погледнете. Една од нив е The Lincoln Lawyer каде глуми адвокат. Следен е “Духот на поранешните девојки” каде глуми со Мајкл Даглас. Врвна улога. Да не збориме и за Џентлмен и ред други.

Еве неколку фотографии од овој фраер.

@Gentleman Magazine

Leave a Reply

Your email address will not be published.