Најубавиот цигар клуб во светот (ФОТО)

Сте биле во Дубаи? Оние кои биле знаат дека тоа е држава на раскошот. Според многумина најлоша кола е Порше. Па сеа видете за што збориме.

Во Дубаи се наоѓа и најубавиот цигар и виски клуб во светот. Го има најубавиот поглед. Во него се наоѓа и еден од најголемите хјумидори во светот. Но, она што го прави овој клуб посебен е погледот во кој можете да уживате додека го пиете вашето омилено виски и ја пушите омилената пура.

Погледнете го фотографиите и уживајте во хедонизмот.

ФОТО: Unsplash

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА: Мајкл Џордан и неговата страст кон пурите

Leave a Reply

Your email address will not be published.