Новата колекција на Tod’s изгледа преубаво (ФОТО + ВИДЕО)

Tod’s ја претстави својата најнова колекција за есен зима 2021.

Нема ништо помотивитачко од седење дома и правење на нова колекција. Тоа го искористи и модниот италијански бренд Tod’s и направи одлична колекција за наредната сезона.

ФОТО: Tod’s

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА: Се бараат џентлмени во Македонија

Leave a Reply

Your email address will not be published.