Предлог понеделнички изглед (ФОТО)

Понеделник е денот кога мора да го оставиме најубавиот впечаток. Понеделник е денот кој за многумина е најтежок, но добрата гардероба знае да биде мотив за добар почеток, чисти мисли и успешна недела.

Еве како треба да изгледа еден модерен господин во понеделник во месец август. Она што е е совет од нас е да облечете некоја пантолона, лесна за носење, која ќе ви направи да ви биде удобно и комфорно, во комбинација со кошула од лесен материјал. Лен, или памук е идеална за лето. На нозе секогаш добри мокасини.

ФОТО: Instagram

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА: Експерти кои ќе ве направат да изгледате подобро

Leave a Reply

Your email address will not be published.