Совршено мало џакузи за релаксација на вашите тестиси (ВИДЕО)

Зад овој чуден производ се крие луда идеја до која дошле двајца пријатели додека разговарале за пијалоци, жени и други модерни трендови.

Тие потоа ја негуваат својата визија, развивајќи ја долго и напорно, сè додека не решија да ја претворат во реалност и со помош на 3Д моделирање, а потоа и 3Д принтер, го создадоа првото џакузи за тестиси. Потоа беше создаден првиот прототип на производот Testicuzii, наменет за сите мажи кои сакаат со стил да го опуштат скротумот.

Минијатурната када за тестисите и уредот за релаксација се напојува со батерии и испушта воздушни млазови кои создаваат меурчиња дизајнирани да ги релаксираат сите тие основни мускули. Изданијата Jet Black и Jet White на џакузите Testicuzii за тестиси се продаваат по цена од нешто помалку од седумдесет евра, додека верзијата создадена од четиринаесет каратно злато чини неверојатни дваесет и пет илјади евра.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРСИРА: Домашна забава

Leave a Reply

Your email address will not be published.