Супер автомобил, за супер мажи – Porsche 911 Turbo S

Porsche 911 Turbo S 2020 не е обичен автомобил. Тоа е супер автомобил за супер мажи. Класиката која ја носи со себе е желба на секој маж кој разбира малку. Овој автомобил има 650 коњски сили и изглед во кој нема кој не би се заљубил на прва.

Да не должиме многу, ова е автомобил за гледање и уживање.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА: Ви го претставуваме ASTON MARTIN DBS SUPERLEGGERA CONCORDE EDITION (ФОТО + ВИДЕО)

Leave a Reply

Your email address will not be published.