Хали бери и на 55 години може да се носи помлади убавици (ФОТО)

Хали Бери, една од најубавите актерки, изгледа феноменално. Згодната Хали на свои 55 години покажува дека годините се само бројка, а доказ за тоа се овие фотографии.

Бонд девојката која со Пирс Броснан остави голем впечаток во јавноста, дефинитивно е една од најсексипилните жени во светот. Уживајте во фотките.

Leave a Reply

Your email address will not be published.