Хајди Клум е се посекси и посекси (ФОТО)

Добро познатиот ангел од Викторија Сикрет, германскиот модел Хајди Клум, не им се дава на годините. Иако одамна е повллчена од модните писти, таа изгледа се подобро и подобро, или посекси и посекси.

На нејзиниот профил на Инстаграм секојдневно не радува со некоја фотографија.

Погледнете и уживајте.

ФОТО: Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published.