Џенифер Лопез е совршена во бикини (ФОТО)

Џенифер Лопез се уште важи за една од најзгодните пејачки во светот. Иако има 52 години, таа изгледа како девојче.

Додека летото се уште трае, Џеј Ло се соблече во бикини и по којзнае кој пат ги распамети сите. Во последните неколку месеци таа е актуелна со нејзината врска и помирувањето со Бен Афлек/

Задникот на пејачката вреди 27 милиони долари. Следете ја на Инстаграм, има за што.

ФОТО: Instagram / J.Lo

Leave a Reply

Your email address will not be published.