6 модели на патики кои ќе бидат ИН летово (ФОТО)

Дојде времето кога можете да ги откачите тешките кожени чизми. Затоа што зимата заврши и време е да зачекориме во пролетта. Ова е сезона на пастелни нијанси, сончеви денови и сосема нови почетоци. Будење од зимскиот и ладен сон.

Време е да ги соблечете пролетните патики и да побарате неколку нови – оние што ќе ве пречекаат со стил до летото 2022 година.

Како и секогаш, ги разгледавме најдобрите брендови на патики кои имаат клучни дизајни за сезоната пред нас. Од пар чевли со соодветна пролетна боја до елегантни модели, еве ги најдобрите патики за пролет 2022 година…

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА: Сезан Цановска: Сефер е вистински џентлмен (ВИДЕО)

Leave a Reply

Your email address will not be published.