GARAGE SALE во Рамстор мол oд 12.08 дo 18.08.2021

Започнува најголемото шопинг лудило кај нас, Garage sale  во Рамстор мол

Дали сте подготвени за најголемата распродажба во градот? И овој пат, правиме чистка, вадиме се надвор од 12ти август до 18ти август.

Garage sale ви нуди одлична можност за шопинг со попусти до -70%. Сите вие ќе можете да уживате во можноста за целосно подновување на гардеробата, нова спортска опрема, нови обувки, модни додатоци, како и предмети за вашиот дом и сето тоа по намалени цени.

Подгответе се за добар шопинг во вашиот омилен шопинг центар од 12ти до 18ти август. Рамстор шопинг лудилото само што не започнало и затоа сега не постојат ограничувања, искористете го овој поволен период и купете сè што ќе посакате, по цени за какви што мечтаете.

Leave a Reply

Your email address will not be published.