Трудната Андријана Лима се појави на филмскиот фестивал во Кан (ФОТО)

Бразилската манекенка Адријана Лима деновиве е гостинка на 75. Меѓународен филмски фестивал во Кан, каде што неколкупати се појави во друштво на својот вереник Андреа Лемер.

Познатата убавица, која моментално го чека третото дете, покажа дека ѝ се допаѓа трудничкиот стил на Ријана, но сепак во своите модни комбинации вметна и нешто свое.

Leave a Reply

Your email address will not be published.